STUDENT HOUSE  Bratislava je zariadenie poskytujúce nadštandardné dlhodobé ubytovanie hlavne pre študentov zo Slovenska alebo zo zahraničia. Je to správna voľba hlavne pre tých, ktorí hľadajú alternatívu medzi internátom a privátnym ubytovaním. Naše  spoločenské priestory, apartmány  a miestnosť na varenie pre študentov sú zariadené vysokým štandardom a moderným zariadením. Štu­denti tu majú na vý­ber z nie­koľ­kých ty­pov apartmánov, ktoré sú ce­novo roz­de­lené podľa úrovne a  po­čtu uby­to­va­ných. V rámci našich služieb ponúkame posilňovňu, študovňu s Wifi pripojením a veľa ďalších priestorov, kde môžete príjemne stráviť voľný čas. V ponuke máme dve konferenčné sály, ktoré sú vhodné pre usporiadanie  firemných, rodinných a spoločenských osláv ako napr. svadby, stužkové slávnosti, výročia, firemné mítingy, kongresy s kapacitou do 150 osôb.

   

STUDENT HOUSE  sa nachádza  v širšom centre Bratislavy – Ružinov, na ulici Tomášikova 34, v Bratislave, ktorý sa nachádza blízko univerzitných kampusov viacerých vysokých škôl.  Priamo pred budovou sa nachádza autobusová zástavka, ktorá vám umožní ľahkú dopravu do centra mesta alebo aj okolitých mestských častí Bratislavy.

STUDENT HOUSE   sa nachádza neďaleko križovatky s Trnavskou ulicou, kde sa nachádzajú zástavky miestnej hromadnej dopravy trolejbusu číslo 204, 205 a autobusu číslo 39, 50, 53, 61, 63, 96, 196, N61, N74 s ktorými sú priamo dostupné všetky fakulty vysokých škôl v Bratislave, ako aj železničné stanice, autobusová stanica a letisko.  V okolí sa nachádzajú rôzne športoviská, fitness centrá, tenisové kurty, plaváreň, zimný štadión, futbalový štadión , aréna, dve prírodné jazerá, ktoré zabezpečujú dokonalé športové vyžitie aj pre tých náročnejších. V okolí sú situované aj viaceré nákupné centrá napr. VIVO, CENTRÁL, FRESH MARKET atď.

Projekt STUDENT HOUSE svojimi službami podporujú: