Tomašikova 34
0911 896 469
studenthouserecepcia@gmail.com
English
Deluxe pre 3 osoby
Home > Room > Deluxe pre 3 osoby

  • deluxe-trojlozkova-5
  • Deluxe trojlôžková1
  • C003

Deluxe pre 3 osoby

189 /osoba na mesiac
Max person:
,   
Room bed: 3
,   
Room size: 30m2
Pokiaľ chcete bývať v trojici, naša izba Deluxe trojlôžková je pre Vás to pravé.  Má veľkosť 30 m2, je moderne zariadená , kde si môžete pozvať svojich priateľov na posedenie. V Deluxe izbe...

Pokiaľ chcete bývať v trojici, naša izba Deluxe trojlôžková je pre Vás to pravé.  Má veľkosť 30 m2, je moderne zariadená , kde si môžete pozvať svojich priateľov na posedenie. V Deluxe izbe sa nachádzajú tri jednolôžkové postele, skriňa, priestor na učenie, TV, chladnička, sedacia súprava,  vlastná kúpeľňa a prístup do spoločnej kuchyne ( cooking lounge).

Posilňovňa: Študentom ubytovaním v Student House je poskytnutý voľný vstup do posilňovne, ktorá je otvorená do 21:00 počas celého týždňa.

Recepcia:  Naša recepcia je vám plne k službám 24 hodín denne.  Môžete sa na nás obrátiť kedykoľvek a my vám  veľmi radi pomôžeme vrátane naliehavých problémov. Náš Student stuff Vás pri príchode privíta a pomôže s ubytovaním a prípadnými otázkami.

Cooking Lounge:  Cooking Lounge je k dispozícii do 24 hodine pre každého študenta ubytovaného u nás.   Toto miesto je vybavené s chladničkou, mrazničkou, varnými platňami, mikrovlnkou a bezplatné Wi – Fi.  Skvelé miesto, kde stráviť voľný čas s ostatnými študentmi a ešte k tomu si aj navariť.

Student Bar:  Student Bar je otvorený pre študentov celodenne. Ráno ako kaviareň na dobré naštartovanie dňa a večer ako miesto, kde posedieť s kamarátmi.

Student Restaurant: Miesto, kde vás vždy čaká chutné a teplé jedlo! Naše menu vám poskytne špeciality z domova a aj zo zahraničnej kuchyne. Pre študentov ponúka každodenné obedové menu.

Práčovňa: Práčovňa sa nachádza priamo v budove. Je vybavená viacerými práčkami, sušičkami a priestorom na sušenie a žehlenie prádla.

Študovňa: Miesto, kde nájdete kľud pre vaše štúdium. K dispozícií vám budú aj kopírka, tlačiareň, počítač, skener a všetko pre Vaše pracovné potreby.

 

 

Comments are closed.