Tomašikova 34
0911 896 469
studenthouserecepcia@gmail.com
English
Deluxe pre 2 osoby

  • deluxe-dvojlozkova2
  • deluxe-dvojlozkova
  • deluxe-trojlozkova-1

Deluxe pre 2 osoby

250 /osoba na mesiac
Max person:
,   
Room bed: 2
,   
Room size: 30
Pokiaľ si radi doprajete luxus, naša izba Deluxe je pre Vás to pravé.  Má veľkosť 30 m2, je moderne zariadená so sedacou súpravou, kde si môžete pozvať svojich priateľov na posedenie. V...

Pokiaľ si radi doprajete luxus, naša izba Deluxe je pre Vás to pravé.  Má veľkosť 30 m2, je moderne zariadená so sedacou súpravou, kde si môžete pozvať svojich priateľov na posedenie. V Deluxe izbe sa nachádzajú jedno alebo dvojlôžkové postele, skriňa , priestor na učenie, TV, chladnička, sedacia súprava,  vlastná kúpeľňa a prístup do spoločnej kuchyne ( cooking lounge).

Posilňovňa: Študentom ubytovaním v Student House je poskytnutý voľný vstup do posilňovne, ktorá je otvorená do 21:00 počas celého týždňa.

Recepcia:  Naša recepcia je Vám plne k službám 24-hodín denne.  Môžete sa na nás obrátiť kedykoľvek a my vám  veľmi radi pomôžeme vrátane naliehavých problémov. Náš Student stuff  Vás pri príchode privíta a pomôže s ubytovaním a prípadnými otázkami.

Cooking Lounge:  Cooking Lounge je k dispozícii do 24,00 hodine  pre každého študenta ubytovaného u nás.   Toto miesto je vybavené s chladničkou, mrazničkou, varnými platňami, mikrovlnkou,  plazmou a Wi – Fi.  Skvelé miesto, kde stráviť voľný čas s ostatnými študentmi a ešte k tomu si aj navariť.

Student Bar:  Student Bar je otvorený pre študentov celodenne. Ráno ako kaviareň na dobré naštartovanie dňa a večer ako miesto, kde posedieť s kamarátmi.

Student Restaurant: Miesto, kde Vás vždy čaká chutné a teplé jedlo !   Naše menu Vám poskytne špeciality z domova a aj zo zahraničnej kuchyne. Pre študentov ponúka každodenné obedové menu.

Práčovňa: Práčovňa sa nachádza priamo v budove. Je vybavená viacerými práčkami, sušičkami a priestorom na sušenie a žehlenie prádla.

Študovňa: Miesto, kde nájdete kľud pre vaše štúdium. K dispozícií Vám bude kopírka, tlačiareň, skener / na recepcii / a to všetko pre Vaše pracovné potreby.

 

 

Comments are closed.