Tomašikova 34
0911 896 469
studenthouserecepcia@gmail.com
English
Informácie

 • Posilňovňa

  Študentom ubytovaním v Student House je poskytnutý voľný vstup do posilňovne, ktorá je otvorená do 21:00 počas celého týždňa.


 • Wellness

  Wellness: Ubytovaným je k dispozícií vstup do wellness (sauna, vírivka, relaxačná miestnosť). Na recepcii môžete nájsť cenník jednotlivých vstupov a iných služieb ako masáže a iné.


 • Recepcia

  Recepcia:  Naša recepcia je vám plne k službám 24 hodín denne.  Môžete sa na nás obrátiť kedykoľvek a my vám  veľmi radi pomôžeme vrátane naliehavých problémov. Tu Vám je k dispozícií tlačiareň, scen, kopírovacie služby. Náš Student stuff  Vás pri príchode privíta a pomôže s ubytovaním a prípadnými otázkami.


 • Cooking Room

  Cooking Lounge:  Cooking Lounge je k dispozícii do 23 hodine  pre každého študenta ubytovaného u nás.  Tu môžete variť  s ostatnými. Toto miesto je vybavené chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, varnou doskou a Wi – Fi.  Skvelé miesto, kde stráviť voľný čas s ostatnými študentmi a ešte k tomu si aj navariť.


 • Student Bar

  Student Bar:  Student Bar je otvorený pre študentov celodenne. Ráno ako kaviareň na dobré naštartovanie dňa a večer ako miesto, kde posedieť s kamarátmi.


 • Restaurácia

  Student Restaurant: Miesto, kde vás vždy čaká chutné a teplé jedlo! Naše menu vám poskytne špeciality z domova a aj zo zahraničnej kuchyne.


 • Práčovňa

  Práčovňa: Práčovňa sa nachádza priamo v budove. Je vybavená viacerými práčkami, sušičkami a priestorom na sušenie a žehlenie prádla.


 • Študovňa

  Študovňa: Miesto, kde nájdete kľud pre vaše štúdium.

Lokalita

Student House sa nachádza neďaleko križovatky s Trnavskou ulicou, kde sa nachádzajú zástavky MHD trolejbusu : 204,205 a autobusu:39,50,53.61,63,96,196,N61,N74 s ktorými sú priamo dostupné všetky fakulty vysokých škôl v Bratislave, ako aj železničné stanice, autobusová stanica a letisko. „

http://imhd.zoznam.sk/ba/mapa-schema-fullscreen/1027/Linky-MHD-20140714.html

 

V okolí sa nachádzajú rôzne športoviská/fitness centrá, tenisové kurty, plaváreň, zimný štadión, futbalový štadión , Hant aréna, 2 prírodné jazerá, ktoré zabezpečujú dokonalé športové vyžitie aj pre tých náročnejších. V okolí sú situované aj viaceré nákupné centrá napr. POLUS, CENTRÁL, FRESH MARKET atd.